Nyheter | Medlemsskap / Tilbud | Spilletider | Seriespill | Forum | Bildearkiv | Kart | Om Klubben
::Klubben
Velkommen til Kjels?s BTK.
Vil du spille bordtennis? Les om medlemsskap / treningstilbud.
Vi holder til i Bj?lsenhallen: Se kartskisse.
::Viktig informasjon

::Siste fra forum
NM 2020Charlottenberg (4)
Veteran VM 2020 (2)
Veteran EM 2019 Budapest (10)
Bykamp 14. November (1)

::Linker
Lovnorm for Kjelsås BTK fra 2022
Oppdatert beredskapsplan etiske retningslinjer
Protokoll fra årsmøte 2022
Kjelsås administrasjon på Klubbadmin
Lisens administrasjon på Sportsadmin
Min Idrett (medlemmers betaling av lisenser, medlemsavgift og påmelding)
Norges Bordtennisforbund
Utstyr fra ttex.no (mail: tom@ttex.no)
Leie av hallen i helgene
Oslo BTK på Facebook

::Spørreundersøkelse

::Administrasjon
Bruker
Passord

::Nyheter  
Felles Påmelding Mega Cup 6-7 juni
B-72 arrangerer Mega Cup 6-7 juni. Dette er kanskje Norges storste turnering med spillere fra hele landet og også endel utenlandske spiller.

Det blir felles påmelding for Kjelsås. Send mail til magnus at vikstrom punktum no eller skriv deg på listen i hallen innen onsdag 13 mai.

Se innbydelsen her: http://www.b72.no/wp-content/uploads/2015/04/Invitasjon-Mega-Skandinavisk-2015_V2.pdf

Oppdatert : Påmeldingslister er lagt ut på B-72s hjemmeside. Sjekk at du er med. Fortsatt mulig å etteranmelde seg, men vær rask. For etternamelding ta kontakt direkte med b-72 (stevner at b72 dot no)

Les hele saken...
Elitrening onsdager
Det blir elitetrening hver onsdag fra kl 18.30 frem til sommerferien. De tre øverste (grønne) bordene forbeholdes denne treningen.

Resultater Oslo Cup 2
Resultater fra Oslo Cup 3. mai finner du her: Oslo_Cup_for_nybegynnere_Resultater030515.pdf

Resultater TTEX Voksenranking Sluttspill
Kun halvparten av de kvalifiserte stilte opp og det ble desto mer premier på de 12 deltakerne. Totalt ble det spilt om kr 2600 pluss TTEX gavekort på 1500.

Det ble spilt to puljer a seks spillere. De fire beste i hver pulje gikk til A-sluttspill (kvartfinale) . Resten gikk til B-puljespill.

Det ble seier for Magnus i A-sluttspillet etter seier 4-1 mot Tore i finalen. Tredje og fjerdeplass gikk til henholdsvis Eskil og Thomas. B-puljespillet ble vunnet av Kai.


Les hele saken...
Oslo Cup 2
Søndag 3.mai 2015 samlet nye, små og store bordtennisspillere seg i Bjølsenhallen. Selv om Oslo cup var lagt til en langhelg, var det et godt oppmøte.

Gutte- og jenteklasser ble spilt tidlig på dagen, mens ungdommene og de voksne stilte til dyst litt senere. I løpet av 5 timer hadde alle spilt både innledende og avsluttende puljespill.

Angelina Thomassen fra Drammen BTK (se bilde) vant alle sine kamper i J8, og gjorde sine saker bra i ungdomsklassen.

Sluttspill voksenranking onsdag 6 mai.
Sluttspillet for TTEX Voksenranking går onsdag 6 mai i Bjølsenhallen kl 18.00 (registrering kl 17.30). Alle som har deltatt tre eller flere ganger i A-turneringen iløpet av sesongen er kvalifisert.

Les mer på http://voksenranking.no/

Tidssjema Oslo Cup
Tidsskjema for helgens Oslo Cup finner dere her: Tidsskjema-Oslo-Cup-for-nybegynnere-030515.doc

Kristian & Morten ble double-mester i år
Klubbmesterskapets double-tuneringen ble gjennomført etter vanlig oppskrift med sammensetning av styrke-like par. Som vanlig ble det mange jevne og spennende kamper. Finalen ble en rysare med spraglete og delvis usynlig ball (og Knut måtte gi opp dommerjobben og overlate tellingen til noen med bedre syn).

Les hele saken...
Klubbmesterskap double
Klubbmesterskapets tradisjonelle doubleturneringen starter kl 18.30 onsdag 29 april. Deltakere blir som vanlig inndelt i jevne par.

Herbert ble rekruttmester
Klubbmesterskap for de yngste ble avviklet med forrykende og spennende spill. Herbert møtte William i finalen og gikk seirende ut av den. Amir ble nummer tre og Viola ble beste jente. Nabil ble beste nybegynner. Forøvrig flott innsats av Ulrik og Fredrik samt Saed, Arbab og Albert. Vi takker Odd for fin innsats og ønsker ham god ferie.